N1RVANA

Drąsiai ženk pirmus žingsnius. Kas bus reikalinga kelionėje, atsiųs.-min

Drąsiai ženk pirmus žingsnius. Kas bus reikalinga kelionėje, atsiųs.

Nors tai labai gąsdino, bet vidinis noras greičiau startuoti nugalėjo. Nusprendžiau rizikuoti ir pasitikėti mintimi ,,kad visko, ko reikės, bus atsiųsta".
Nors tai labai gąsdino, bet vidinis noras greičiau startuoti nugalėjo. Nusprendžiau rizikuoti ir pasitikėti mintimi ,,kad visko, ko reikės, bus atsiųsta".

Blemba, gi neturių pinigų… Kaip be jų ką nors padaryti ir pajudėti iš vietos?? Juk taip nebūna.

 

Prieš pradėdamas kurti pirmą projektą susidūriau su tokiomis mintimis.

Turėjau sutaupęs mažiau nei pusę reikiamos sumos startavimui ir viduje labai norėjau kiek galima greičiau pradėti, tačiau man trūko pinigų. Visaip galvojau iš kur jų gauti, iš kur pasiskolinti ir kaip greičiau atlikti reikiamus žingsnius. Deja, tinkamų sprendimų neradau, bet galvoti nenustojau, vidinis noras vedė mane toliau.

Po kiek laiko, vaikščiodamas prisiminiau knygoje perskaitytą mintį ,,..pradėk daryti,  kas tau bus reikalinga kelionėje, atsiųs“.  Žinoma, kadangi kitų variantų neradau, šią mintį priėmiau labai tiesiogiai. 😃

 

Nusprendžiau pradėti judėti…

 

Iš sutaupytų pinigų įsigijau automobilį. Sekantis žingsnis turėjo būti reikiamos įrangos nupirkimas, įrengimas ir sumontavimas. Suradau kompaniją, kuri tai gali atlikti. Šių darbų atlikimo terminas turėjo trukti 30 d. Susitariau, kad visus pinigus būtų galima sumokėti po darbų atlikimo.

Dabar reikėjo priimti drąsų sprendimą. Ar judėti toliau ir rizikuoti, ar laukti kol ,,kažkada“ sutaupysiu reikiamą sumą. Pinigų neturiu, bet turiu 30 d. iš kažkur juos gauti. Tuo metu ta suma man buvo didelė, o idėjų, iš kur juos gausiu, neturėjau jokių. 

Kavos automobilis

Protas pradėjo kurti blogiausius scenarijus…🤯

Tai neįmanoma, tu net pusės reikiamos sumos nesurinkai per puse metų. Neturi iš ko pasiskolinti. Tai nesąmonė. Geriau nedaryk. Gal geriau palauk. Nerizikuok. Stebuklų nebūna ir panašius scenarijus, nesusijusius su realybe. 

 

Leidau norui nugalėti….

Nors tai labai gąsdino, bet vidinis noras greičiau startuoti nugalėjo. Nusprendžiau rizikuoti ir pasitikėti mintimi ,,kad visko, ko reikės, bus atsiųsta“.  Nuvežiau automobilį ir prasidėjo 30 d skaitliukas.

 

Paskutinė savaitė…🤯🤯🤯

Visa laikotarpį mintis, kad nepasiseks, pavyko suvaldyti ir gyvenau kaip niekur nieko. Tačiau likus 7 dienom, jau sunerimau…

Prasidėjo proto scenarijai. Blemba, tiek nedaug laiko liko, o pinigų neturiu… Turbūt papuoliau į bėda… Ką reikės daryti,  jei nesurinksiu ir taip toliau.

Šiek tiek nurimus, atėjo mintis su sprendimu. Parduoti tuo metu turima automobilį, jo sumos pilnai užtektų.

Ir vėl proto projekcijos kuria nesėkmės scenarijus. Nu kaip tu per tokį trumpą laiką parduosiu auto ir dar už labai gerą, norimą kainą, taip nebūna….

 

Žadėtas stebuklas…🥳

Nusprendžiau pabandyti. Įdėjau skelbimą. Sąžiningai viską aprašiau. Tą pačią dieną skambina žmogus ir sako, žinau kad visi pardavėjai turi savo paslapčių, bet atsakyk man, kaip manai, ar dar važiuos šis automobilis drąsiai du metus. Aš jam atsakiau, kad mašina turi nemažai kosmetinių trūkumų, tačiau pats vidus yra geras, tad du metus mašina turi važiuoti. Nuostabu! Dar tą pačią dieną pasirašėme pardavimo sutartį ir gavau reikiamus pinigus.

Dabar startui pinigų užteko. Šiuo klausimu aplankė ramybė ir džiaugsmas, kad nepabijojau proto sukurtų scenarijų. Ėjau taip, kaip jaučiau, kad reikia.

 

Lengva dabar kalbėti… 🙄

Žinoma, dabar lengva apie tai kalbėti, daug kartų patyrus, kaip puikiai tai veikai. Tačiau tuo metu sunkiausia buvo susitvarkyti su savimi ir savo būsena, kuri užklumpa, atrodo, iš kažkur. Tačiau, pirmą kartą pamačius kaip tai veikia ir, kad realiai tai, ko tau reikės kelionėje, tikrai bus atsiųsta, padaro tave  daug stipresniu ir drąsesniu. Jausmas, lyg visada turėtum ,,stiprų“ užnugarį.

Įgavus šia patirtį,  žinai, kad tai veikia. Todėl antrą, trečią, ketvirtą kartą baimės ir scenarijai  nebekankina ir su savo būsena susitvarkai vis lengviau ir lengviau. O pats judi į priekį.

 

Tiesiog žinai, ko tau reikės, atsiųs. Tu tik ženk pirmus drąsius žingsnius link ten, kur nori.

5 2 balsai
Įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausia balsuota
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Lina

Įdomus požiūris.🙂

[…] Apie tai rasi daugiau čia: […]

Patiko? Pasidalink su draugais.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

KVIETIMAS!

Prisijunk prie bendraminčių rato!

Nariai gauna pakvietimus susitikimams, įvairaus pobūdžio pasiūlymus, prisijungimus prie bendraminčių grupės, bei kitas naudingas smulkmenas. 😏

Nesustok ties čia.

Domėkis toliau!

Kvietimas Prisijungti prie bendraminčių rato!

Nariai gauna pakvietimus susitikimams, įvairaus pobūdžio pasiūlymus, prisijungimus prie bendraminčių grupės, bei kitas naudingas smulkmenas. 😏